خريد آنلاين بليط چه امتيازاتي دارد

درچند سال اخير، استفاده از اينترنت در جهت رفع برخي نيازهاي روزمره، ازجمله خريدهاي مختلف از سايت متنوع افزايش يافته و رو به افزايش است. اين استفاده، بحدي افزايش داشته است و آنچنان بازار مناسب و وسوسه انگيزي داشته است كه حتي در عرصه ي گردشگري نيز ورود يافته است. تا جايي كه حتي ايرلاين هاي مختلف در عرصه بين المللي و داخلي، در سايت هاي اينترنتي خود، با فراهم آوري زيرساخت هاي موردنياز، اقدام به ايجاد صفحات مخصوص خريد اينترنتي بليط هاي هواپيماهاي خود در مقاصد و زمان هاي مختلف نموده اند.

مخاطبان نيز استقبال فراواني از اين طرح ايرلاين ها نموده اند. تا جايي كه حتي اين گونه خريدها، در كشورمان ايران نيز، طرفداران فراواني پيدا كرده است و مي توان فقط با يك رايانه متصل به اينترنت، اقدام به خريد بليط هاي موردنظر خود كرد. معمولاً بليط هاي ارائه شده در اين سايت ها، ازقيمت بليط هواپيما هاي مناسب تري، نسبت به قيمت هاي ارائه شده در دفاتر هواپيمايي و حتي دفتر خود ايرلاين ها برخوردار مي باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۹:۳۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

سافاري زميني و هوايي چيست؟

سافاري مدرن را به نحوي مي‌توان سفري بر پايه مسئوليت‌پذيري گردشگران دانست. در طول يك سافاري، گردشگران با مردم و قبايل محلي مناطق مختلف آشنا خواهند شد و در پي اين اتفاق تبادل فرهنگ بين گردشگران و مردم محلي رخ داده و از سوي ديگر قبايل محلي از فروش محصولات و ارائه خدمات از گردشگران پول دريافت مي‌كنند كه هر دو موردي كه ذكر شد، اتفاقاتي مثبت هم براي گردشگران و هم براي مردم قبايل محلي محسوب مي‌شود.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۰۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چرا قطار را براي مسافرت خود انتخاب كنيم

وقتي با قطار سفر مي كنيد، ديگر مجبور نيستيد ساعت ها پشت كاميون هاي كند رو و كثيف بمانيد. و يا ساعت ها در ترافيك و راه بندان شهرها مانده و آلودگي شهرها و دود خودروها را تحمل كنيد.
سفر با قطار، به شما كمك مي كند تا زيبايي هاي طبيعي را به نظاره بنشينيد؛ وقتي در تپه هاي سرسبز، شهرهاي رنگارنگ و حتي حومه هاي عجيب و جالب اين شهرها را ببينيد.
_ اذيت نشدن همگام كنترل مدارك شناسايي و پاسپورت و ويزا، در مرزهاي كشور، وقتي قصد سفر به خارج از كشور با قطار داريد.
مسافران قطار، ديگر لازم نيست هويت خود را براي بررسي به نگهبانان مرزي هنگام عبور از مرزهاي ايران و ورود به كشور مقصد با انتظار در صف هاي طولاني اعلام نمايند. (چك هاي امنيتي تصادفي هنوز هم هر چند رخ مي دهد.)

ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳:۵۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چگونه هزينه هاي خريد بليط هواپيما را كاهش دهيم؟

وقتي شما بليط خطوط هوايي را خريداري مي كنيد؛ يك سند، براي شما صادر مي شود توسط آن شركت هواپيمايي و يا آژانس مسافرتي موردنظر شما، و به نوعي تاييد كننده خريد شماست؛ و نشان دهنده آن است كه كه شما، يك صندلي در يك پرواز در هواپيما خريداري كرده است. دو نوع بليط هواپيمايي وجود دارد :
1. بليطهاي سبك هاي قديمي تر يا كوپن ها : در حال حاضر به عنوان بليط هاي كاغذي به مسافران ارائه مي گردد.
2. در حال حاضر، نوع شايع تر، يعني بليط هاي الكترونيكي، سهل الوصول تر و قابل دريافت از طريق ايميل و حتي پيامك مي باشد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۰:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

روشهاي يافتن بليط هواپيما ارزان

به موضوع مهمي رسيده ايم! مجموعه اي كامل از بليط هاي هواپيما در كليه خطوط پروازي. موقع جستجو براي يافتن بليط ارزان هواپيما كاملاً بايد دقت كنيد كه در صورتي كه وب سايتي كه شما در آن قصد جستجو و خريد بليط ارزان هواپيما را داريد داراي مجموعه كاملي از انواع بليط ها با قيمت هاي مختلف نباشد آنگاه احتمال دارد شما نتوانيد ارزانترين بليط هواپيما را در كل بليط هاي مسير مورد نظر پيدا كنيد.
احتمال دارد بليطي در يك مسير پروازي وجود داشته باشد كه اتفاقاً ارزان هم باشد اما آن وب سايت به شما نمايش ندهد و از چشم شما دور بماند. براي خيلي از مسافران وجود بليط ارزان هواپيما در وب سايتها نقش طلا در آن وب سايت را دارد چرا كه خيلي از مسافران هميشگي هواپيما در جستجوي آن مي باشند.

بليط هواپيما اين ضمانت را به شما مي دهد كه مجموعه كاملي از بليط هاي عادي هواپيما را موقع جستجو براي شما نمايش دهد و هيچ بليطي در نتايج جستجو از قلم نيفتد. با خيال راحت و آسوده و با امكانهاي مختلف اشاره شده در اين وب سايت بليط هواپيما ارزان مورد نظر را انتخاب كنيد و در هر زمان كه به سوال يا ابهامي برخورد نموديد با آسودگي با همكاران ما در ميان بگذاريد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۸:۱۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مراحل خريد بليط هواپيما

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيما | ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۷:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |